Čo musí byť v každej spálni?

Správne - atmosféra a komfort. Samozrejme podľa Vašich predstáv a Vášho individuálneho charakteru.

Pre všetkých romantikov a milovníkov prírody sme spolu s Patríciou @shabby.romantic pripravili priestor akoby stvorený pre spánok a krásne sny.

Vďaka farbám sme premenili obyčajnú masívnu posteľ na hniezdočko v nežných a vzdušných tónoch:

A vďaka ľanovým obliečkam @shabby.romantic maľovaná posteľ našla svojho ideálneho spoločníka.

Patrícia @Shabby romantic:

"Keď som uvidela fotografie postele v procese tvorby, zatúžila som navrhnúť posteľné obliečky, ktoré by sa k posteli dokonale hodili.
Na tvorbu som dostala dostatok času, tak som mohla v pokoji premýšľať.

Nápad prišiel nečakane a myslím, že nové posteľné prádlo s jemnou bielou krajočkou a tenučkým modro bielym prúžkom maľovanej posteli veľmi svedčí."

Kombinácia bielej a modrej je spojená s pocitmi harmónie a pokoja. Takýto interiér pôsobí upokojujúco a prebúdza pocity čistoty a bezstarostnosti.

Nemenej dôležité pre spánok sú aj materiály.

Drevo a ľan sú živé materiály, ktoré odovzdajú Vášmu domovu teplo a slnko nazberané počas ich rastu. Sú to 100% obnoviteľné materiály, ekologické, hypoalergénne, ktoré časom, po rokoch používania, nadobúdajú ešte väčšie čaro.

Mám pocit, že v našej práci s Patríciu robíme to isté - pomocou dekóru meníme bežné veci na individuálne, dbáme na zdravie a ideme spolu s prírodou. Veríme tiež, že príjemná atmosféra v spálni je dôležitá pre Váš pokojný spánok a Vaše zdravie.

Čo poviete, je to dobrá cesta ku krásnym snom a zdravému spánku?

Foto: Gabriela Teplická, Stúdio TalkFolk

Maľovaná posteľ (rôzne veľkosti) @TalkFolk

Ľanové posteľné obliečky @Shabby Romantic