Ako vybrať vianočný firemný darček, ktorý poteší vašich partnerov, vyjadrí im vaše sympatie a pripomenie vašu spoločnosť a jej služby?

 

Na jednej strane firemné darčeky vyjadrujú poďakovanie za spoluprácu, na druhej vyjadrujú nádej na jej pokračovanie.

Bez pochýb, brandované darčeky sú pre firmy dodatočný reklamný kanál, pre obdarovaných možnosť využiť exkluzívne predmety.

Správne vybraný darček bude prijatý vašimi partnermi ako náznak toho, že ich rozhodnutie spolupracovať s Vašou firmou bolo správnym riešením.

 

 

Vianočné firemné darčeky jednoznačne nesmú byť lacné alebo neslušne drahé. 

Ideálne je, ak taký darček bude vyvolávať pozitívne emócie, bude užitočný a originálny, taký, ktorý by ste nemohli kúpiť kedykoľvek alebo v akomkoľvek obchode.

 

Vianoce sú neodmysliteľné bez originálnych predmetov čí milých drobností vytvárajúcich atmosféru teplého a útulného domova.

Môžeme si byť istí, že taký darček poslúži viac rokov a bude spojený s pozitívnymi emóciami.

Napríklad, ako tieto ručne maľované drevené vianočné ozdoby:

 

A Vašim partnerom bude Vašu firmu pripomínať personalizovaný nadpis, logo Vašej firmy a na mieru urobená etiketa či personalizované bahoželánie.

 

Praktické darčeky so sladkosťami alebo medom môžeme považovať za darčeky na istotu - keďže ich môžeme darovať aj mužom, aj ženám.

 

Sady obsahujú drevené ručne maľované sanky (ktoré môžu byť využitá ako vianočná ozdoba), med od lokálneho včelára, firemnú etiketu a personalizovanú kartičku-pozdrav pre obdarovanú osobu:

 

 

Ďalšou možnosťou je sada s ručne maľovanou  vareškou, ktorú viete použiť na varenie, medom od lokálneho včelára a voskovou sviečkou.

 

 

Pri balení korporátnych darčekov je vhodné využiť vaše firemné farby a dizajn kód a tak pripraviť unikátnu limitovanú sériu darčekov.

Nadpis a logo by mali byť decentne zakomponované do dizajnu darčeka.

Netreba však zneužívať darček ako reklamný plagát s obrovskými písmenami.

Takto si možete byť istí, že sa váš darček neocitne v koši alebo nebude podarovaný ďalej.

 

V roku 2023 sme v štúdiu TalkFolk pripravili kolekciu originálnych firemných darčekov s možnosťou personalizácie a propagácie Vašej firmy.

Vieme realizovať hromadné objednávky do niekoľkých týždňov.

 

⬇️ Leták s našou vianočnou ponukou pre firmy si možte stiahnuť tu:

https://drive.google.com/file/d/1zt6pdjSdczTCdW4NRPmMvNfQlhY5uhsx/view?usp=drivesdk